info@furkanemredemirhan.com.tr       

  • Her Gün - Sat 8:00 - 18:00, Pazar - Kapalı      

 

 

Hakkımızda

 

 

Avukat Furkan Emre DEMİRHAN; Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra, aktif olarak avukatlık hizmeti vermeye başlamıştır.


Hukuk Büromuz; Hukukun temel prensipleri doğrultusunda müvekkillerine etkili ve güvenilir hukuki hizmetler sunan bir avukatlık ve danışmanlık firmasıdır. Hukuki sorunların karmaşıklığını anlıyor ve müvekkillerimizin haklarını korumak için kararlılıkla çalışıyoruz.


Amacımız; Müvekkillerimize en üst düzeyde hukuki destek sağlamak ve onların çıkarlarını en iyi şekilde korumaktır. Hukukun doğası gereği değişen ihtiyaçlara hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermek için donanımlı ve deneyimli bir ekiple çalışıyoruz.


Müvekkillerimizin dava süreçlerinde en iyi şekilde temsil edilmesini sağlamak için uzmanlaşmış bir ekibiz. Hem bireysel hem de kurumsal müvekkillerimize dava ve ihtilaflarında rehberlik ediyoruz.


Hukuki konularda danışmanlık sağlayarak müvekkillerimizin doğru kararlar almasına yardımcı oluyoruz. Sözleşme hazırlığı, uygunluk değerlendirmesi ve diğer hukuki konularda profesyonel danışmanlık sunuyoruz.


Kurumsal müvekkillerimize şirket kuruluşu, hisse devirleri, sözleşmelerin hazırlanması gibi alanlarda hukuki destek sağlıyoruz. Şirketlerin yasal ihtiyaçlarını anlayarak etkili çözümler sunuyoruz.


Gayrimenkul işlemleri ve anlaşmazlıkları konusunda müvekkillerimize kapsamlı hukuki danışmanlık sunuyoruz. Tapu işlemleri, kiralama sözleşmeleri ve taşınmaz mal sahipliği konularında uzman olduğumuz belirtmek istiyoruz.


Deneyimli ve uzman bir avukat ekibine sahibiz. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış avukatlarımız, müvekkillerimize en iyi hukuki hizmeti sunmak için bir araya gelmiştir. Müvekkillerimizin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşarak adil ve etkili sonuçlar elde etmeyi amaçlıyoruz.


 

 

Avukat, Konya Avukat avukatlık bürosu, hukuk bürosu, miras avukatı, boşanma avukatı, icra iflas avukatı, işyeri avukatı, tüketici hakları avukatı, iş avukatı, işyeri avukatı, Konya iş avukatı, tazminat avukatı, işten çıkarılma davası avukatı, gayrimenkül arsa tarla avukatı, bilişim suçları avukatı, borç alacak avukatı, tazminat davası avukatı, Konya vergi avukatı, miras avukatı, işçi avukatı, selçuklu meram hukuk bürosu, karatay hukuk bürosu, eksantrik pres imalatı, satılık eksantrik pres tezgahı , C ve H tipi eksantrik pres, şahmerdan pres, kollu pres, 40-60 tonluk eksantrik pres, çift kolonlu eksantrik pres makinesi